Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom megnyitni és letölte...

Nem tudom megnyitni és letöltetni internetről, ezen az oldalon található szöveget . Melyik szövegszerkesztő kellene letöltenem hozzá?

Figyelt kérdés
//www.ppek.hu/k309. htm
2019. márc. 16. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez igy müködik.

2019. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A .txt verziót tudod megnyitni, ami a böngésző beállításaitól függően vagy megnyílik a böngésző ablakán belül, és látod a nyers szöveget, vagy letölti a gépre a szövegfájl formátumú állományt, amit bármi olvasni tud.


[link]

2019. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

„Nem tudom megnyitni és letöltetni...”

Én eleve a fordított sorrendet javasolnám. Először töltsd le (jobbklikk a fájl nevére, Hivatkozás mentése más néven...), aztán, amikor már a gépeden van, kísérletezgethetsz vele.

Nem egészen érthető, mit szeretnél. Ha szerkeszteni szeretnéd, csakugyan a .txt-változat a praktikusabb. Ha viszont az eredeti ódivatú súgófájl-formátum szerint nézegetnéd, próbáld meg ezzel a programmal:

[link]

2019. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Khm, azért egy kissé elkapkodtam a választ. A csuda gondolta volna, hogy ez egy problémás program, de úgy látszik, oda kell figyelni, hogy a Windows-verziótól függően válaszd ki a megfelelő telepítőjét:

[link]

Windows 10-re pedig már nem is létezik... Esetleg ezen az oldalon (én nem ismerem, légy óvatos minden letöltött dologgal) találsz megoldást:

[link]

Már amennyiben nem hagyod a manóba az egészet, és elégszel meg a .txt-fájllal.

2019. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!