Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a számítógép kb használt...

Ez a számítógép kb használt mennyit ér?

Figyelt kérdés

AMD Ryzen 5 1600

MSI GTX 1060 3GB OC

16 GB RAM

ASROCK AB350 PRO4 LAP

EVGA 500W TÁP

2 db 1TB-s HDD (SATA 3), 1 db 500 GB-s SSD (SATA3)

Duplarétegű DVD író és olvasó


ACER 22" IPS FULL HD Monitor

ASUS ROG Egér

A4 TECH Billentyűzet

XBOX Kontroller


+ pár fölösleges kábel és kisebb pendriveok.


2019. márc. 17. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy mennyi idősek a hardverek, mennyire voltak kihasználva, milyen állapotban vannak, stb. Ha relatív fiatal (fél évesnél nem öregebb), nem volt leterhelve és teljesen hibátlan minden, akkor talán 80-at adnék a gépért, monitorral és minden mással együtt max 100-at. Ennél többet semmiképpen.
2019. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindennel együtt 150. Nem rossz cuccok ezek.
2019. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Olyan 115-120 ezer forintot érhet, de sok alkatrész pontos típúsa nincs megadva szóval aminek nincs megadva a típúsa annak egy körülbelüli árat néztem. Pl.:Asus ROG egér... Több fajta van, én a 8000ft-os modellt néztem
2019. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb 10 volt az egér. Nincs 1 éves a gép.

100-at mindennel együtt kevésnek érezném.

2019. márc. 17. 20:49
 5/7 A kérdező kommentje:

#1


cpu,vga,ram egyedül több mint 80-at ér ahogy nézem most a használt árakat.

2019. márc. 17. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"100-at mindennel együtt kevésnek érezném."


Az R5 1600 egy középkategóriás zárolt processzor.


A 3GB-os 1060 az egyik legostobább termék, amit valaha láttam és semmi pénzt nem ér. Sem újonnan, sem használtan. Te vettél egyet és most emiatt ér jelentősen kevesebbet a géped.


Az alaplapod a legolcsóbb B350-es lap a piacon.


RAM-ról nem is írtál semmit, szóval amennyire mi tudjuk, lehet akár valami noname 2400 MHz-es vacak is (vagy akár 2133 MHz is).


Tápról sem tudunk semmit, az EVGA egy jó márka, de nem tudjuk, hogy hitelesített-e egyáltalán.


HDD és SSD ismeretlen.


DVD író/olvasó értéktelen manapság.


Azért írtam, hogy max 100, mert a géped fele büdzsé alkatrészekből áll össze (ami a legolcsóbb volt, azt vetted), a másik fele pedig zsákbamacska és akár egy zsák szemét is lehet. Ez nem egy jó kombináció, ha kompetens eladási árat szeretnél látni.


Ha egy rendes leírást tudsz adni a hardverekről, illetve tudod bizonyítani, hogy tényleg azok vannak a gépben és még ráadásul hibátlan állapotban is vannak (kívül-belül), akkor esetleg érhet 100-nál többet. Így nem.

2019. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jogos végülis.

Proci volt OC-zva is szóval nem zárolt vagy mi a fene ezt a szót se nagyon hallottam még :D Tudtommal egyik ryzen se az.


RAM az 3000 MHZ 2X8GB Hyperx Fury MICRON


Tárolóhelyek meg mind western digital, egyik 1TB green másik blue. SSD is wd blue, 3d nand.


Táp ilyen: EVGA 500B 500W Bronze

2019. márc. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!