Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlásnál mire kell...

Laptop vásárlásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Egy távolabbi rokonnak szeretnénk vásárolni ajándékba, használt laptopot. A keret 40e körül.

Semmi extra felhasználási igény nincs. Net, office, filmnézés.

Mik a sarkalatos pontok, amikre figyelni kell?

Köszönöm szépen!



2019. márc. 22. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy kapjál némi garanciát a legfontosabb. Legyen benne 4GB RAM. Erősebb processzorral érdemes választani. [link] itt a keresőbe beírva a típusát a magasabbat válaszd!
2019. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl egy [link] ez a szám legyen minél nagyobb!
2019. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pinkpancser ***** válasza:

40.000? Annyiért ezt találtam legjobbnak.


[link]

2019. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

40 ezerért ez nagyon megéri, külföldről behozott üzleti gépek.

[link]

2019. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pinkpancser ***** válasza:

Megéri? :)

Hibák Foltos kijelző, Kopottas burkolat, Érintőképernyő nem működik!

2019. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit vársz ennyiért? Van 70 ezerért is.
2019. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pinkpancser ***** válasza:

Hogy mit várok az nem számít, most a kérdező igényeit kell nézni. Miért vegyen értintőset ha nem működik (főleg mert net, office és a filmek nem igénylik)? Filmnézéshez nem túl praktikus a foltos kijelző ahogy a 12 col sem. A billentyűzetről sem esik szó a hirdetésben, de ahogy írod külföldi gép.

És mint láthatod, 40.000-ből ki lehet hozni használható, nem lelakott gépet is rendes VGA-val. De ha kicsi gép kell akkor is 40-ért van x230-as lenovo szép állapotban, de kis keresgéléssel sok jó gépet találni ennyiért.

2019. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Már értem, merre induljak.

2019. márc. 25. 08:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy Thinkpadom van, X201-es. 32 ezer volt az ára, mert sérült a háza (benyomódás a tetején) és rossz az akku. Francia nyelvű billentyűzet, de átmatricázva. Vettem bele gyári akkut, pazar kis gép. SSD-re átszerelhető. 32 +16 ezer, ennyibe került.
2019. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!