Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a laptopom baja?

Sm's girl kérdése:

Mi lehet a laptopom baja?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 2 éves a laptopom, Lenovo. Nem használom agyon, novemberben volt szervizben mert sokszor lefagy és néha még ráadásul fura kattogo hangot is ad ki hozzá. Bár ez így nem túl sok infó van valami ötletetek mi lehet a baja? Mi után a szervizbol visszajott meg néhány alkalommal elojott ez a hiba de kB 3 hónapja már jó és most újra kezdődik.. A válaszaitokat előre is köszönöm szépen!

2019. márc. 27. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne lenovot vegyél hanem asust hp-t

Na de:

Szerintem a merevlemez hdd kattoghat,szedd szét és cseréld ki a hdd-t ha nem értesz hozzá akkor szervíz ha az sem akkor laptop csere és NE lenovo és NE acer

2019. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, időközben észrevettem, hogy csak akkor fagy le és akkor áll neki kattogni amikor töltőn van a gép és úgy használom, amikor simán akkumlátorról akkor semmi baja..
2019. ápr. 8. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerviz, mert ha töltőhöz köze van komolyabb, úgy értem mélyre ható probléma
2019. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!