Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PDF-ekből a vízjelet mivel...

PDF-ekből a vízjelet mivel tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

a pdf készítőm vízjelet szúr be mert ingyenes verzió. van vízjel eltüntető beállítása,de ugye ez egy ingyenes verzió, szóval sohasem fogja eltüntetni.

online próbálgattam. de ott magamnak kellett egyesével szórakoznom a vízjelek eltüntetésével.

van olyan program ami eltávolítja a vízjeleket anélkül h nekem kellene egyesével szórakoznom ezzel?


köszi a válaszokat!



2019. ápr. 5. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj ingyenes PDF készítő programot, pl. a Word is tud PDF-ként menteni.
2019. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
100%

#1:

Nemvárt jó hír, hogy ingyenes lett a Word, akkor a LibreOffice, OpenOffice, Scribus ajánlgatása már szükségtelen.

2019. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Master pdf editorom van.


nálam nem ment pdf-eket a World.

2019. ápr. 6. 07:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinél ment, ha átállítod a mentésnél a formátumot PDF-re.

A Word valóban nem ingyenes, de 10-ből 9 gépen rajta van.

2019. ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem lehet beállítani. próbáltam.
2019. ápr. 7. 19:23
 6/7 tabaki ***** válasza:
Bizonyára valami régi verziód van, ez ugyanis egy újabb funkció, csak 10 éve van benne az MS-Office-ban.
2019. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
újjabbakat is töltöttem le és nem lehet. van benne,de hiába állítom be vagy hiába kattintok rá. semmi nem történik.
2019. ápr. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!