Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kecskeméten hol lehet a...

Byakko kérdése:

Kecskeméten hol lehet a legolcsóbban nyomtatni?

Figyelt kérdés
Képeket szeretnék fekete fehérben kinyomtatni A4-es méretben. Jó pár képről lenne szó így nem mindegy milyen árban van.

2019. ápr. 9. 23:29
 1/3 anonim válasza:
Csak ne az Alföldi áruházba menj! nagyon drága, bunkó eladók, pofátlan, rossz kiszolgálás.
2019. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak azt tudom leírni, hova ne. Illetve mérlegelés kérdése, egyszer rendesek voltak, egyszer kijövetel után elküldtem őket a... Bélyegzőstúdióról van szó.

Egyszer pólóra nyomtattam, pici hibát leszámítva tökéletes lett, nem volt drága és sok idő sem, esze ágában sem volt lekopni a feliratnak több mosás után sem.

A másik esetben egy egy oldalas dokumentumot szerettem volna 10 példányban kinyomtatni, pendrive-al bemegyek, de ők arról nem nyomtatnak, mert nem kockáztatnak a vírusokkal, (pólónyomtatásnál ugyanitt jó volt a pendrive), mail-ben küldjem el, adtak névjegykártyát a címmel. Oké, mindjárt itt vagyok (kocsihoz ki, otg kábel előkotor, telefonra áttesz, mail-ben elküld), majd bemegyek, hogy átküldtem, ahogyan kérték. Majd közlik velem, hogy legalább egy óra mire kész. 10 fekete fehér oldal? Az ablakban lévő felirat szerint 5 perc alatt csinálnak névjegykártyát meg bélyegzőt, a nyomtatás meg fizetéssel együtt alig lett volna több, mint másfél perc. Miért nem tudta ezt azelőtt mondani, miután 15 percet eltöltöttem azzal, hogy mailben elküldjem. Ez bosszant igazán, nem az, hogy nem csinálták meg azonnal (aztán persze később sem, mert otthagytam őket). Máshol rövid idő alatt végeztem és a pendrive is megfelelt nekik, de neked ez a hely nem jó, mert 20 km-re van Kecskeméttől.

2019. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gergo1986 válasza:
A Medi-Print másoló szalont ajánlom, jó áron dolgoznak. A Vörösmarty utcában vannak.
2021. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!