Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
pimpumpum nevű felhasználó kérdése:

Hogyan tudom a mikrofont csatlakoztatni 5.1-hez pc-n keresztül?

Hogyan tudom a mikrofont megszólaltatni 5.1 hangfalon gépen keresztül? Mindkettő bele van dugva a géphez, de a mikrofonnak nincs hangja. Sem 5.1-en, sem sztereó hangfalon. Mi lehet a baj? Segítségeteket előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: PC, mikrofon, hangfal, 5.1, számítógép, gép

ápr. 11. 18:46  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet olyan bluetooth vezeték nélküli fülhallgatót kapni amit USB-N keresztül adapterrel lehet számítógéphez csatlakoztatni?
Lehet xbox 360 kontrollerrel játszani pc-n bluetooth-on keresztül? Windows 10-em van amin van bluetooth, és akkor tudnám csatlakoztatni azon keresztül a kontrollert, a vezeték nélkülit?
Heló! A következő a problémám. Sony Ericsson Xperia M2 telefonom van de laptopra nem tudom usb-n keresztül csatlakoztatni. Már van a laptopon pc companion is azzal sem jó. Mit...
LG smart TV-hez wifin keresztül szeretném csatlakoztatni a laptopomat, mi a teendőm?
Szükségem házimozi erősítőre? Ha: Aktív 5.1-es hangfalakat szeretnék vásásrolni, vagy Bose Acoustimass 6 5.1, vagy Yamaha NS-P40 5.1 és a laptopomhoz szeretném egy külső 5.1-es...
Tplinklogin. Net -en keresztül le tudok csatlakoztatni más eszközöket a WiFiről?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!