Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy ilyen méretű oldal, mint...

Egy ilyen méretű oldal, mint a Facebook vagy az Instagram hogy engedheti meg magának, hogy összeomoljon órákra az oldaluk?

Figyelt kérdés
Nekem ez különösképp bosszantó, mert az a munkám, hogy Facebook oldalakat (is) kezelek, és épp fontos lett volna ma estére időzítenem bejegyzéseket... De így most malmozok addig, amíg helyre nem áll és nem tudok haladni.
2019. ápr. 14. 14:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy nem teheti meg, hanem nem engedheti meg (szerintem). Ugyanis a felhasználók (akikből él) gondolom én a megbízhatóságra voksolnak inkább, mintsem a random 3 órás kimaradásra.
2019. ápr. 15. 00:06
 22/22 Alex Fly ***** válasza:
A felhasználó a regisztrációkor tudomásul vette, hogy a szolgáltatás olyan, amilyen: ha működik, akkor használhatja; ha nem, akkor így járt. Ha elfogadja eztb akkor egy szót sem szólhat; ha nem, akkor meg nem kötelező használnia...
2019. ápr. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!