Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt is töröljem vagy hagyjam?

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Ezt is töröljem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Teljesen laikusként a Revo Uninstaller-rel töröltem az Opera Böngészőt, mert másképp nem sikerült.

A hozzávaló utasítást itt találtam: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

Az Opera letöltése közben letöltődött a McAfee Webadvisort is.

Most azt is szeretném letörölni, de feltett egy kérdést, hogy:

"Fontoljam meg, hogy valóban el akarom-e távolítani ezt a szoftvert, mert van néhány indok":


1; a McAfee webes védelme naponta 2500-nál is több új globális adathalász oldalt azonosít".

2; Nem egyszerűen távolítsa el

3; Webes védelem megőrzése


Mit tegyek?


Köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 23. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le a McAfee-t is és az Operát is, mert ezek hulladékok. Ajánlanám helyette a Google Chrome-ot vagy a Mozilla Firefox-ot.
2019. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis a második opció lesz a tied, szóval "egyszerűen távolítsa el."
2019. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Épp a Google Chrome és a Mozilla Firefox van fent a gépen.

Azokkal eddig is megvoltam elégedve, nem is tudom mit vártam ettől az Opera böngészőről, mikor ez a kettő már bizonyított.

Azért, nagyon köszönöm a segítségeteket!

2019. ápr. 23. 18:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó sok vackot hagyott hátra ez a McAfee!
2019. ápr. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!