Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Utorrent feltöltés-probléma....

Utorrent feltöltés-probléma. Megoldás?

Figyelt kérdés
Regisztrálva vagyok egy oldalon, ahova feltöltök, de nem megy. Az oldalon, van lehetőség megnézni hogy egy adott torrentet kik töltenek fel éppen. Ott szerepel az én nevem is de azt írja 'connectable-nél', hogy 'no'. Vagyis nem vagyok elérhető - gondolom. A gomb zölden világit a programon belül tehát a hálózat ok, portok nyitva stb. Mi lehet a gond?
2010. júl. 5. 20:43
 1/3 anonim válasza:
Hát ha ez még csak egypár torrentnél fordult elő akkor egyszerűen az a helyzet hogy nem tölti le senki vagy nincs már szükség a te sávszélességedre mert annyi a feltőltő
2010. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A torrent oldalon mégis azt irja, hogy unconnectable vagyok ,tehát valami más - is - a gond. Továbbá ezeket találtam a Tracker fülön: Peer kicserélése, Helyi peer keresése, DHT : nem engedélyezett. ?!?!?!
2010. júl. 5. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha WI-FI-s neted van, akkor a router tűzfala automatikusan bezárja a portokat, hogy semmi ne juthasson be a rendszerbe, amit kárt tudna tenni. Nyitni kell egy külön portot feltöltésre ami folyamatosan szabad és ahol más felhasználók kapcsolódni tudnak rád...Több gépes házban ez a probléma nem egyszerű... Vagy a B verzió, hogy már senkinek nem kell az, amit te épp feltöltenél xD
2010. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!