Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy egy játékszéria "újabb" verziója simán fut a régi viszont kis túlzással "fagyasztja? "

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, mivel a 2 játék közt max 3 év van, a második rész simán elindul, de az első vagy lefagyasztja vagy alt-control-del kombóval kitudok lépni, ekkor a háttérben megy a zene, az intro stb. de kép nincs.


Ezt megérteném akkor, ha a gépem "túl szar" lenne hozzá, de a széria második része lazán elindul, semmi szaggatás vagy bármi.


Csak szerettem volna a két részt egymás után játszani, de úgy néz ki az első nem fog elindulni.


De ennek mi értelme van? Lehet tenni ellene valamit?


2019. máj. 2. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik játékokról van szó?
2019. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Left 4 dead és Left 4 dead 2. A 2 simán megy, ahogy kell, de az első rész nem igazán indul el.


Vagyis de, szóval nem "hibaüzenetesen" nem indul el, hanem elindul, de fekete (nálam kék a monitor sajátosságai miatt) képernyő, és vagy lefagy, vagy az altctrldel-el kilépek és akkor megy az intro meg a menü hangjai a háttérben.

2019. máj. 2. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal régen nekem is volt gondom. Eredeti vagy tört? Ha tört szedj le másikat.

Milyen oprendszert hasznàlsz?

2019. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:
Régi cuccokat érdemes lehet kompatibilis módban (Win7 pl.) és rendszergazdaként futtatni.
2019. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!