Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Letöltöttem a robloxot, de nem működik?

Ha rá kattintok a fájlra, csak annyit ír ki,hogy párhuzamos konfigurációja helytelen. Mit csináljak? Mit tegyek, hogy újra jó legyen? Azt már próbáltam, hogy letörölöm játékot, utána pedig megint letöltöm de ugyanez. Semmi változás.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Roblox, játék, számítástechnika, letöltés, hiba

máj. 6. 17:48  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letöltés közben, egyik file-t simán letöltöttem, a másiknál már a következő üzenet jelent meg: "Meghiúsult-A víruskeresés nem sikerült" Hasonló tapasztalat?
Letöltöttem a Skype-ot, de nem tudom mi az elsődleges ingyenes számom, és ha van hol található?
Ha letöltöttem valami nagy helyet elfogaló dolgot a D meghajtóra, akkor azt át tudom tenni a C-re problémamentesen?
Képernyőkímélőt letöltöttem, jó is, de ha otthagyom a gépet, akkor zenét is ad, saját maga zenéjét Kiiktatható csak a zene?
Letöltöttem egy filmet hd-ben.7,4GB.32 gigás pendrive-ra akarom rárakni. De azt ìrja túl nagy. Ezután átraktam NTFS-re. Ekkor sikerült átmásolni, de ha tv-re rajtam akkor úgy...
Vettem egy Thrustmaster T150 kormány letöltöttem a drivert és az összes gépen, laptopon működik amin kipróbáltam kivéve az enyémen. Mi az a program ami esetleg megakadályozhatja a működését?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!