Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemen eddig elfutott a...

A gépemen eddig elfutott a Playerunknown's Battlegrounds (Röviden PUBG) letöröltem mert nem játszottam vele, de most kedvet kaptam hozzá, és azzal szembesültem, hogy nem fut a gépemen. Valakinek van hozzá tippje hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ahogy fent említettem, most nem fut a PUBG a gépemen, és utána néztem, hogy nem e jött ki valami patch, amitől nem fut el, és elviekben futnia kéne. De mégsem fut. Valakinek van valami ötlete hogy miért nem?

2019. máj. 11. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem fut? Kevés az fps, nem indul el, hibaüzenetet dob?

Hardver, szoftver maradt érintetlen? Frissítéseken kívül persze.

2019. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy steamen elkezdem futtatni, pár perc múlva semmi. Mintha el se indítottam volna
2019. máj. 11. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
BEService_x64.exe fájlra állíts be rendszergazdai jogokat, nézd meg úgy. (Jobb klikk, tulajdonságok, kompatibilitás)
2019. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lsp3 válasza:
Üdv! Ha nem gond,egy linket tudnál dobni honnan töltötted le?Én hiába keresem,nem megy,meg ha le is sikerül töltenem,kéri az aktivációs kódot,amit persze nem találok hozzá. Előre is köszi!
2019. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lsp3 válasza:
Ha ide nem engedi a linket,akkor a sandokan3@windowslive.com-ra pls.
2019. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!