Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használtan vettem egy laptopot...

Használtan vettem egy laptopot, de nagyon lassú, winchester folyamatosan, megállás nélkül dolgozik. Általában 100%-on, de nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Használtan vettem, a hirdető által teljesen jó állapotú, úgymond újszerű laptopnak volt mondva. Külsőre tényleg az, azonban iszonyat lassú. Paraméterei alapján nem lenne szabad ilyen lassúnak lennie. Mappába belépés, neten böngészés, képek betöltése, mind mind lassú, és a winchester folyamatosan dolgozik a háttérben. Windows 10 volt rajta, most rátettem a windows 8-at, mindkettővel ugyanazt produkálja.
2019. máj. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg HDSentinellel a kondícióját, de SSD kéne neki, az lenne a végső megoldás.
2019. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Teljesen jónak tűnik, ezért nem értem, miért működik folyamatosan és lassítja a gépet.

2019. máj. 12. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kevés a memória.ez a gép még bejaratos
2019. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki magánszemélytől vesz használt gépet. Ezért érdemes külföldi, használt üzletit venni, megbizható cégtől. X vagy T szériás Thinkpad például. Az enyém 3 éves volt, most 5 éves és semmi baja. Neked azt tanácsolom, 1. Telepitsd újra a Windows 10-et, 2. Telepits a böngészőkbe uBlockot (reklámblokkoló), 3. Naponta futtasd le a CCleanert (takaritóprogramot), 4. Futtass le Lemezkarbantartót, 5. Futtass le töredezettség mentesítőt (Defraggler a legjobb). Aztán nézd meg, mennyivel gyorsult a géped.
2019. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a kondíció 100%, ha lassú az olvasási sebesség akkor ezen a gépen ssd segít. Márpedig ha folyamatosan dolgozik a lemez, akkor lassú
2019. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!