Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes már felrakni a windows...

Érdemes már felrakni a windows 10 1903-mas rendszert?

Figyelt kérdés

Azt mondják már olyan sokat nem faraghatnak rajta,meg elméletileg ez a próbából kiadott lesz a végleges és majd ez is frissül ha van még valami.Ha feltelepítem akkor már majdnem olyan mintha a hivatalosan kiadottat rakom fel?

[link]



2019. máj. 14. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Megjelenés UTÁN kb. FÉL ÉVVEL érdemes telepíteni a nagy Windows frissítéseket.
2019. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ilyet én is hallottam már,de most tiszta telepítést akarok csinálni mert még 1709 van fent,bevált meg minden csak volt egy apró kis "kellemetlenség" meg már régóta fent van.Az update meg folyton a 1803 mat akarja felrakni,de ha meg nézem van még a 1809 de úgy vagyok minek rakjam azt fel aztán frissítgessem ha ezt is fel lehet már rakni.Olvasgattam itt ott nem sok problémát olvastam a 1903 mal.
2019. máj. 14. 13:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg (hivatalosan) nem jelenik meg, addig nem. Csak utána..
2019. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 3


De ha jól gondolnom a fenti linkeken lévőből lesz aztán a végleges igaz?

2019. máj. 14. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem értek egyet ezzel:

"Megjelenés UTÁN kb. FÉL ÉVVEL érdemes telepíteni a nagy Windows frissítéseket."


Egyrészt:

Nyilván várni kell egy keveset, hogy nehogy megtörténjen a "letöröl mindent" jelentség, mint nem rég.


Másrészt:

Ha egy verzióban felfedeznek sérülékenységet, és egy updateben javítják és ha te vársz félévet, úgy fogsz járni mint 2017-ben, hogy egy ismert résen úgy járnak a kiberbűnözők, ahogy akarnak.

FÉL ÉVIG!!! Mert te majd utána fogod feltelepíteni...

2019. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
MSDN-en már fent van, szóval lényegében tekinthetjük megjelentnek is. Az eddigi visszajelzések többnyire pozitívak. Szerintem nyugodtan felrakhatod. [[F9.thumbsup]]
2019. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy Windows 10-hez félévente jelennek meg a nagy frissítések. Akkor ezen logika szerint mire kivárnám a félévet a tavaszi frissítéssel, addigra már kijönne az őszi.:D
2019. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Shaddark ***** válasza:
100%
Én a biztonsági frissítésekre 8 napot, a nagyokra 30-at szoktam állítani, eddig nem volt gond egyik gépen sem így.
2019. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet telepítem tiszta telepítéssel a fenti oldalon lévő windowst.
2019. máj. 14. 17:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is az oprend-ről töltöttem le és telepítettem ezt a verzió vagy 10 gépre már. Egyiken sincs semmi probléma vele (7 tiszta telepítés és 3-5 frissítés rendszeren belül)
2019. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!