Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Lenovo ThinkVision LS2223 monitor T83LNEU, megéri ez a monitor 17k étrt új állapotban?

Mostani monitotom ellég kicsi 18.5 inch samsung és full hd se támogasa csak 1366x768 felbontást tud , de a hardverapron ezt a lenovo monitort talàltam karcmentesen és dobozával 17k ért , lenovo termékem még sosem volt te mongyuk egy samsunghoz képes jó ?

Full hd támogada es led technológia de a lenovo monitorok játékra milyenek , a videokártyám amivel használnám gtx 1050ti és dvi ről tiszta képet kapnék ?

Néztem ez a monitor 2012 - 2013 kiadású és 2016 ban az utolsó ismert ára 45 ezer volt akkor nem egy also kategorías monitor volt ?

De 17k ért megéri jól járnék vele ?

máj. 16. 12:49  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnám teljes képernyőre állítani a Stronghold Crusader nevű játékot a Lenovo laptompomon?
Ez a monitor játékhoz elmegy? Lenovo ThinkVision LT2252p LED 22"
Erről a monitorról mi a véleményetek? Lenovo Thinkvision L2250P használt monitor – 22″,55.9cm,16:10,1680×1050, DSUB, DVI – 19900 Ft...
Vettem egy lenovo L2251x monitort van benne beépitett kamera de nemtudom hogy lehet aktiválni milyen kábel kell? van usb bemenet vga és Displayport. Mar leszedtem a drivert ami...
Melyik monitor illene legjobban a gépemhez? Játékra szeretném venni. -Acer Predator XB241Hbmipr (UM. FX1EE. 001) -ASUS PG248Q -Dell AW2518H -AOC AG241QG -Lenovo Y27G
A Lenovo ThinkVision L220X használtan megér 30k-t?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!