Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik telefon lenne jobb...

Dzozef kérdése:

Melyik telefon lenne jobb választás 130 000 Ft-ig? PUBG

Figyelt kérdés

Főleg játszásra és foyókészítésre lenne, de a gyorsaság is fontos. Ezen szempontok alapján a legjobb középkategóriás?

Eddig néztem :

•samsung s8+. 4/64

•-||- a70 6/128

•honor 8 pro 6/64

•Huawei nova 3 4/128



2019. máj. 21. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A70
2019. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az S8+, mint néhai csúcstelefon sem teljesen kizárható, hiszen GPU-ban még mindig határozottan erősebb, mint egy mai középkategóriás (CPU-ban hasonló vagy csak picikével jobb). A 4GB RAM ma már nem sok, de legtöbb esetben bőven elég, főleg ha egyszerre csak néhány alkalmazás fut a háttérben. A nagy felbontású HDR kompatibilis kijelzője gyönyörű és ha gondolkodsz esetleg mobil VR-ban, akkor jól jönnek az extra pixelek. Fényképezési, videózási képességei is jócskán verik a közép kategóriát (4k 30fps, FHD 60 fps, HD 240 fps, szuperlasított 0,4s erejéig 480 fps), Optikai és digitális képstabilizátor, 1/2,55" szenzor méret, Dual Pixel AF, 1,7 rekeszérték, elég jó éjszakai felvételeket, lehet vele lőni. DNG RAW-ba tusz menteni és Lightroom-ban még élethűbb színeket, finomabb részleteket lehet előcsalni! Front kamera és autófókuszos és tud QuadHD videót is rögzíteni! Vízálló (IP68)! Szerintem az írisz szkenner is nagyon jó (főleg, ha nem vagy szemüveges, de abban is viszonylag jól használható). Lehetőség DEX használatára (asztali üzemmód, így a PUBG nyomható billentyűzet+egér kombóval is egy hatalmas monitoron/TV-n)...meg a Dex alapból tök hasznos tud lenni, ha szerzel hozzá dokkolót. Lehet, hogy hazabeszélek egy kicsit, mert nekem sima S8 telóm van, de időközben bővítettem Dex és Gear VR kiegészítőkkel és imádom a ketyerét! Sokkal inkább ez, mint hasonló áron egy A50 (vs sima S8). Persze jó kütyü az A50/70, tényleg elkapta most a Samu, de azért egy felső kategóriás telefonban sokkal több spéci dolog van, még ha pár generációval öregebb is (amúgy One UI, Pie ugyanúgy jött erre is, ami egy elég jó rendszer/felület). Belső tárhely elég gyors, Audio kimenet 32 bites, az USB-C 3.1-es (elég gyorsan lehet adatot mozgatni kábelen, megfelelő eszközzel párosítva) stb...
2019. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!