Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek Glaxy s6 vagy...

Szerintetek Glaxy s6 vagy iPhone SE?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az iPhoneokat es szeretnek egyet de nem tudom megeri-e jelenleg ugyan annyiba kerul mint egy galaxy s6 ha jol tudom?Melyiket erdemesebb megvenni fobb szempontaim:-legyen gyors

-megbizhato

-meno :p(14 eves vagyok es tudom hogy nem evel kellene menonek lenni dehat ha ez a divat XD :P)

-letisztult

-"okos"

kb ennyi



2016. okt. 17. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Samsung ha fel akarod gyujtani magad.

Szifon ha a szuleidnek/nagyszuleidnek/tobbi rokonfelenek sok a folosleges penze es tamogatnak.

2016. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel a valasszal nem vagyok megelegedve!Kerlek titeket valaszotokat indokoljatok!
2016. okt. 17. 20:52
 3/11 anonim válasza:
34%
Ha megbízhatót akarsz, akkor az iPhonet választod. Nekem az szemet szúrt, hogy "menő" akarsz lenni vele... erről no comment inkább. De mondom, inkább iPhone (tapasztalatból beszélek, nekem is az van).
2016. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha menőzni akarsz vele akkor ájfón, minden más esetben S6 jóval jobb telefon

(Megjegyezném hogy ma már az 7-es a menő, és mivel az SE ugyan úgy néz ki mint az 5s ezért nem leszel vele raj.)

Szüleidnek pedig gratulálok 14 évesen nekem már jóval több eszem volt mint hogy azért vegyek telefont hogy menőzzek...

2016. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt a tipikus hülye magyar felfogàst sose értettem. Miért baj nektek, hogy a szülei megengedhetik maguknak, hogy a 14 éves gyereknek iphonet vegyenek? Megdolgoztak érte ezek szerint és ennek a csalàdtagok mindegyik előnyét élvezi. Ezzel nincs semmi baj. Nekem van haverom akit 28 évesen a szülei tartanak el, havi 150 ezreket adnak neki, amikor màsnak ezért dolgoznia kell, és akkor??? Megtehetik, akkor miért ne vegyenek. Hülye magyar irigykedés. A kérdésre: A galaxy s6-nak nagyobb a kijelzője, kamerafelbontàsa, ez szerintem manapsàg nagy előny. Én amúgy iphoneba a 6-ot venném, az van egy szinten a galaxy s6-tal méretben és tudàsban is kb.
2016. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt jelenleg nem azzal van a baj hogy a szüleik megengedhetik maguknak anyagilag. Hanem azzal hogy 14 évesen menőzésből akár egy telefont. És miközöm hozzá? Az ba.zd hogy szívja a levegőt más elől.
2016. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem neveznèm èrvnek utolsó. Aki ilyet ír az kb azzal egy szinten van, mint aki menőzni akar. Mèg csak 14 èves a kèrdező, kinövi. Ez hogy a levegőt szìvja más elől az inkább arra igaz, aki ezzel érvel.
2016. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinövi... Na persze... Ezt lehet. De az értelme szintje ugyanennyi marad. És hogy miért nem jó érv ez szerinted azt kifejthetnéd.
2016. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert ez, hogy szivja mas elol a levegot kb az a kategoria, amikor mar nem tudsz mit reagalni ra, es csak benyogsz ra valamit. Miert szivna mas elol? Azt sem tudod, hogy fiu-e vagy lany a kerdezo, vagy hogy hol lakik. Oke alairom, hulye hozzaallas ezzel menozni, de ez az oldal, legalabbis ez a kerdes kategoria nem arra van, hogy itt megvitassuk, hogy helyes dolog-e vagy sem. Biztos vagyok benne, hogy kinovi. En is menozni akartam regen vele annyi idosen, mara meggondolnam, hogy vegyek-e, pedig megtehetnem. Ez a korral jar.
2016. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*Vagy neveléssel.

És ez alapvetően olyan tulajdonság ami erősíti az irégységet. Hisz nyilván azért akar olyan mobilt menőzésre mert más is menőzik vele, és irígy rá. És gondolj bele milyen más lenne a világ ha nem lenne irigység?

2016. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!