Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a számítógépem...

Mi lehet a gond a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Vásároltam egy számitógépet rendeltem egy gépházat a PCX-ről atraktam bele mindent és a monitor képe egyszer csak elkezdett ugrálni(nem folyamatosan) de elég sűrűn elő fordul valamikor csak egyszer valamikor egymás után tobbször is PL:You tubeozás közben vagy csak sima böngészésnél is de játéknál is szokta csináni pl:ha tölt a játék.

próbáltam a driver ujratelepítését többször is régebbivel és ujabbal is de semmi változás.

Volt szervizbe is ott is csinálta és meg se tudták mondani mi lehet a baja.Csak annyit mondtak hogy a videókártyával lehet valami.De ezt csak azóta kezdte el csinálni amióta átraktam a egy másik házba.Vissza is próbáltam rakni a régi házba de ugyan ugy csinálta ott is már..


gép tulajdonságai:

CPU:intel celeron G3930

videókártya:AMD Radeon ASUS R9 280x

8gb DDR4 ram

120GB SSD

300Gb HDD

600 wattos Cooler Master táp

Win 10 64 bit



2019. máj. 27. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben van rá lehetőséged, kérj kölcsön egy vga-t, és próbáld ki azzal !

Így látatlanba én is arra tippelek.

2019. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

az az érdekes ha nincs a videókártyának semmi drivere fent akkor nem jelentkezik ez a probléma amint driver kerül rá előjön az ugrálás.

nem lehet hogy össze ütközik valamivel a videókártya illesztője?

2019. máj. 27. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudod mi az érdekes, hogy ezt a picit sem lényegtelen infót kihagytad a kérdésedből.

Direkt szop@tsz minket ?

2019. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

senki sem szop@t senki.

Kifelejtettem belőle!

lenne rá valami ötleted hogy miert van ez?

2019. máj. 27. 16:10
 5/9 A kérdező kommentje:
senkit*
2019. máj. 27. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony videókártyahiba.
2019. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ez igy magától egyszercsak előjön?

lehet valamit kezdeni vele?

2019. máj. 28. 12:44
 8/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretném leváltani ezt a kártyát
2019. máj. 28. 12:44
 9/9 anonim válasza:
akkor örülj neki hogy ilyened van
2021. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!