Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szétszedtem a laptopot ventilá...

Szétszedtem a laptopot ventilátor tisztítás céljából. Minden oké, összerakva működik, de a végén vettem észre, hogy 4 mini csavart kihagytam. Hol voltak ezek?

Figyelt kérdés

Újra szétkaptam, mindent átnéztem, hogy hova illenének, de sehová. Légyszi, aki ért hozzá, segítsen! Annyi még, hogy nő vagyok, szóval józan paraszti ésszel jobban értek, mint szaknyelven :)

Köszi!


2019. máj. 29. 19:40
 1/9 Szirty ***** válasza:
0%
Benne voltak.
2019. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infót. Legközelebb is szívesen merítkezem belőled.
2019. máj. 29. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen laptop? (Pontos típust írj légyszíves!)
2019. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
HP Compaq 6730b. Körülbelül tíz éves. A maga idejében nagyon modern és drága típus volt.
2019. máj. 29. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Billentyűzetet visszacsavaroztad? Elvileg 4 db csavar fogja.


Így sajnos elég nehéz segíteni, illetve én is elég régen fogtam már ilyen gépet szerviztechnikus létemre. De hirtelen ez a terület jut eszembe ahonnan esetleg kihagytad a csavart.

2019. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen visszacsavaroztam a billentyűzetet. A 4 legkisebb kis csavarról van szó, pár milliméteresek, lapos a fejük. és tényleg mindenhová megpróbáltam őket. Mondjuk a gép így is működik, remélem azok nélkül nem lesz gond...
2019. máj. 29. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Az sajnos egy másik verzió amire gondoltam, ne keresd a billentyűzet környékén mert azon kívül ami az alsó burkolat irányából fogja, azon kívül nincs más.


Másrészről ha nem vagy biztos benne, akkor próbálj meg rákeresni szétszerelős videóra. Hátha onnan eszedbe jut honnan vehetted ki.


Harmadrészről pedig ha nem minden nap csinálsz ilyet akkor érdemes felvenni ahogy szétszeded és összerakásnál vissza tudod nézni hogy mi hogyan következik.


Bevallom ritkán nálam is marad ki 1-1 csavar és ha nem létfontosságú akkor az már nem is kerül vissza a gépbe. De 4 db azért már "tetemesebb" mennyiség.

2019. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, azért majd ha hazajön az uram, vele is szétszedetem még egyszer, hátha ő okosabb lesz mint én de kb. egy szinten vagyunk agyilag :D

Azért köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2019. máj. 29. 21:42
 9/9 Szirty ***** válasza:

"Köszönöm a hasznos infót. Legközelebb is szívesen merítkezem belőled."


Pont annyi információ volt benne mint a kérdésedben...

2019. máj. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!