Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olcsó jó laptop vagy számítógé...

Olcsó jó laptop vagy számítógép konfiguráció?

Figyelt kérdés

Programozás és hálózatok fejlesztőkörnyezethez (Visual, NetBeans, Cisco) mindennapi használatra, emellett normális internetezéshez, egyszerű játékokhoz.

Olyan laptop vagy számítógép konfiguráció, amely legalább 8 GB RAM memóriával, legalább i5 processzorral, jó akkumulátorral rendelkezik, nehezen törik, a tápegysége legalább silver minősítéssel rendelkezik.

Ára 100.000 Ft alatt.


2019. jún. 1. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi pénzért irreálisan magasak az elvárásaid.
2019. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Álmodik a nyomor...

100 alatt ezt mondanám a legjobbnak [link]

2019. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a mihez tartás végett 100 alatt újonnan max Pentium/Celeron/esetleg I3-as konfigot kapsz, 4GB RAM-mal.
2019. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Használtan lehet venni, de ezeknek az akksija nem bírja olyan jól, de ki lehet fogni nagyon jó használtan is.

[link]

vagy

[link]


100.000Ft alatt maximum használtan lehet venni i5 processzoros és 8gb ramos laptopot.

Számítógépek terén nem tudom mondani semmit.

Ott viszonylag könyebben olcsóbban lehet összerakni a konfigurációt.

, persze az függ attól hogy használtan veszed, vagy ismerőstől.


crystalcomputer-en vettem használtan: Lenovo ThinkPad x230-at: konfigurációja:

i5-3320m,4Gb ram,180gb ssd, 75% elhasználódott állapotú akksi 4400mAh eredetileg.

50.000Ft-ért vettem,TN panelest,és volt rajta a képernyőn egy kis folt a képernyőn.


Win 7 pro-ról win 10 pro-ra lett frissítve és az van rajta.

Visual Studio-t szoktam használni, NetBeans is teljesen jól megy, Cisco-nál nem tudom mire gondolsz, de én Packet Tracert szoktam használni és ezekre teljesen jó.


Sok helyen nézd meg a használt laptopokat, nagyon jókat ki lehet fogni.

2019. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1,#2,#3- Látom nem nagyon értetek ehhez, csak meglátjátok az első találatot és beleokoskodtok.

#4- Köszönöm a választ, legalább valaki ért a témához.

2019. jún. 1. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A ecseri piacon papírok nélkül egy sötét bőrű embertől lehet hogy tudsz venni ennyiért. :D
2019. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!