Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megoldható ez a probléma,...

Megoldható ez a probléma, vagy újra kell telepítenem?

Figyelt kérdés
Nekem van egy laptopom pontosabban Asus VivoBook 17. Ezt a gépet hol utp vel használom hol mikrohullámal. Egyszer észrevettem hogy kezd lassabb és lassabb lenni, megcsináltam mindent annak érdekében hogy gyors legyen állítgattam stb... aztán miután ez megvolt újraindítottam majd a wifi jelnél x-et mutatott csak utp vel működik jelenleg, mert valami Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless Network Adapter hibát ír ki, ezt megprobáltam orvosolni de nem sikerült ennek fejében még lassabb lett a gép, visszaállítottam mindent vírusirtót lefutattam de akkor is ugyan olyan lassú, majd eljutottam odáig hogy alaphelyzetbe állítsam de nem sikerül valami hiba miatt visszaállítania. Akár lehet azért mert nem tiszta op rendszert használok? A hozzáértőktől előre is köszönöm a választ.

2019. jún. 1. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs SSD a gépedben, a lassulást ez okozza. A Windows 10 SSD nélkül nem futtatható normálisan.

Nincs a laptopon véletlenül egy fizikai Wi-Fi kapcsoló, amit véletlenül kikapcsoltál? Vagy próbáld meg azt, hogy a laptopgyártó oldaláról telepíted a legfrissebb drivert.

2019. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van benne SSD és HDD is összesen 1 TB. Nincs rajta olyan kapcsoló. A frissítést azt éppen még nem próbáltam de egyszer a GeForce oldaláról frissítettem a videókártyát és az belasstotta a gépet aztán visszaállítottam az alapra a kártyát és utána fel is hagytam a frissítésekkel mondván hogy nem birja el a gépem.
2019. jún. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!