Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube - szolgáltatás korláto...

Youtube - szolgáltatás korlátozása? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Ha net mellett vagyok, általában egész idő alatt szól vmi háttérzene a You-n. Újabban egy idő múlva leáll a klip, aztán hirtelen kép leáll, hang szűnik. Régebben ezt nem csinálta: ha 0-24-ig nem kapcsoltam ki, akkor 0-24-ig ment a zene, folyamatosan.

Kiszámíthatatlan időközönként kapcsol ki: lehet negyed óra, 20 perc,fél óra, lehet másfél ...ahogy úri kedve tartja ) és megjelenik egy kis ablak, hogy


"A video lejátszása szünetel Tovább néznéd? "


Miért nem feltételezik, hogy ha nem tartok igényt arra, hogy fusson a You, akkor leállítom?

Vagy ez az előjáték, a szoktatás ahhoz, hogy előbb-utóbb fizetőssé teszik? Vagy miért csinálják ezt?

Másnál is megy ez a szívatás?



2019. jún. 2. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésben a válasz, így akarják az embereket a fizetős szolgáltatás felé terelni.

Kikerülni úgy lehet, hogy letöltöd a kedvenc zenéidet.

2019. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor mi a francért nem azt írja a sunyi dög? Azt hittem, nálam van vmi rosszul beállítva, vagy valamelyik frissítéssel érkezett vmi "blokkoló", vagy a kórság tudja, mi! Nem értek a nethez, azt viszont tudom, hogy eddig egy program, egy szolgáltatás sem bizonyult "pótolhatatlan veszteségnek", ami megfizethetetlenné akarta/akarja tenni magát. Úgy lesz, ahogy mondod: ami eddig más szolgáltatótól nehéz volt elérni, amit lehet, elmentek pendrive-ra, a többit meg tartsák meg, keretezzék be, akasszák a falra!

Van élet a YouTube-on túl is ! Köszönöm az infót, a választ!

2019. jún. 2. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyámnál is észere vettem.


Remélem a ingyenes YouTube nem szűnik meg. Szerintetek?


Kérdező! YouTube-on túl is van élet, mire célzol, máshol hallgatsz majd zenét?


Nagybátyámnál és nálam is, fent van a popup blocker és minden Google YouTube stb szolgáltatására jelez, elvileg bányászik a Google. Régen le is bukott YouTub bányászót.

2019. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!