Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy szexaruhaz vasarloi...

Egy szexaruhaz vasarloi listaja felkerult a netre, ahonnan en is rendeltem ceges telefonszamom is kikerult. Mit tudnek csinalni most? A honlap megszunt mindenki vasarlasa adatai nyilvanosak

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: semmit.

Egyébként nem tudom miért gondolod hogy ez (mármint hogy te mit vettél és honnan) bárkit is érdekel.

Az egyetlen amit tehetsz hogy nem foglalkozol a dologgal, szerintem más sem fog.

2019. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shaddark ***** válasza:

Attól függ hová került fel.

GDPR van már érvényben, ha eléred az üzemeltetőt le tudod szedetni.

Mindenhonnan mindent le lehet már szedetni, ha szétnézel a neten láthatod hogy a "szabad" internetnek már vége van.

Persze a dark weben, torrenteken meg néhány eldugott zugban megmaradnak a cuccok de azokat meg nem látja senki...

2019. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja persze, mindenhonnan mindent le lehet szeretni. Nyilván azért virágzik például a napiszar...
2019. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napiszar tudtommal amerikai szerver gépen van :D
2019. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!