Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem viszi a Dota 2-t?

Nem viszi a Dota 2-t?

Figyelt kérdés
Hp probook 6475b laptopom eddig vitte alacsony grafikán laggmentesen a Dota 2 játékot. Amióta újból installáltam a laptopom, azóta nem. Tehát nem értem mi lehet a probléma... a windows frissítéseket még nem raktam fel mind, ez mennyire játszhat közre?
2019. jún. 6. 01:20
 1/2 anonim válasza:
Szia! A windows frissítések nem is, inkább a driver azaz illesztőprogrammok lehetnek befolyással néhány játékra, főleg a videókártyáé ha az nincs feltelepítve.. Gondolom ez a játék is azok közé tartózik amelyeknél ez befolyásolja az inditást.. Illetve a játék is minél több update jön ki hozzá annál gyengébb lesz hozzá a laptopod, szóval vagy upgradeled vagy eladód és veszel egy jobbat!! Nekem csak ez a két megoldás jutott eszembe, de hátha másnak eszébe jut valami más is!! :)
2019. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is a laptop eladásán gondolkodom. :) Azonban még egy módszert bevetek: 4 gb ramból a gépem csak 3,20 gb-t ismer fel. A BIOS-ban megpróbálom felhúzni, és talán megoldja a problémát.
2019. jún. 8. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!