Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop plusz kepernyovel?

Laptop plusz kepernyovel?

Figyelt kérdés
Egy mellek kepernyot szeretnek kapcsolni a laptoppomhoz, es az lenne a kerdesem hogy nagyon megterhelne a rendszert? Laptopom egy lenovo legion y520 - 1060 gtx es kiadas , amit tettem bele az egy ssd 250 gb ( az op rendszernek ) ... Inkabb jatekok melle hasznalnam, hogyha gyorsan szeretnek valamit bongeszni / video es kepszerkeszteshez .. Vegul roviden , mennyire terhelne le a rendszert a masodik kepernyo?

2019. jún. 6. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan lesz a teljesítményben mintha ott se lenne. Nem kell aggódni.
2019. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shaddark ***** válasza:

1060 gtx -et nem fogja terhelni :)

Bár azt olvastam hogy a 4K-s képernyőhöz lehet kevés lesz ha 3Gb ram van benne csak, - de a full hd-t lazán megbírja.

2019. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Derwer ***** válasza:
52%
A laptop procik is alapból támogatnak 3-4 kijelzőt párhuzamosan. (persze egy játékot nem tudnak kihajtani ,de dolgozni bármi elégséges ma már)
2019. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem all tervben 4k-s kijelzo, csak egy sima HD/full HD, amelyiket jobbnak fogom talalni.. 2 jatekot sem szeretnek egyszerre tolni, valami olyansmire gondoltam hogy jatek kozben valamit gyorsan googlen megkeresnek vagy eppen egy filmet/videot enznek a masik kepernyon.
2019. jún. 6. 12:48
 5/6 Shaddark ***** válasza:
52%

Nekem asztali gépben van 1060 3gb.

Egy brutál nagy tévén játszom és egy 27" pici monitoron meg keresgélek a neten közben ha kell.

Van hogy melózom és ami ilyen homokórás cuccos (mentések...)

ott is külön rakom.

Amire érdemes lehet figyelni (régebben legalábbis problémákat okozott) hogy a felbontás egyforma legyen lehetőleg, sok kínlódástól menti meg magát az ember.

De gondolom a laptopon is full hd képernyő van...

2019. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen fullHD (1920x1080) , es akkor ha pontosan tudom milyen a felbontasom ajanlott hasonlo felbontasu kepernyot venni, vagy legalabbis fullHD-ra allithato kepernyot?
2019. jún. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!