Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Deaktiválódhat-e a Windows...

Deaktiválódhat-e a Windows 10, ha egy másik merevlemezre Windows 7-et telepítek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Na szóval. Vettem pár hónapja egy használt gépet, amire jelenleg Windows 10 op. rendszer van telepítve. A számítógépre egy Win 7 Pro (OA) termékkulcs van felragasztva, gondolom ez járt hozzá, amikor anno megvette az előző tulaj a gépet. Arra gondoltam, hogy rakok bele egy SSD-t pluszba, és arra rátelepíteném ezt a Win 7-et, a másik HDD-n meg maradna a Win 10. Azt viszont nem tudom, hogy a Win 10-et az előző tulaj megvette külön szoftverként, vagy ingyen lefrissítette, amikor még lehetett. Ezt a Win 10-et nem szeretném elbukni. Tehát a kérdés még egyszer: Amennyiben a Win 10 az ingyenes frissítés módján került fel a gépre, ha én egy másik merevlemezre feltelepítem a Win 7-et és beírom a a matricán lévő termékkulcsot, az deaktiválhatja a Win 10-et a másik merevlemezen?

#telepítés #Windows 7 #újratelepítés #termékkulcs #Windows 10 #két operációs rendszer egy gépen
2019. jún. 9. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vele gond, már csak azért sem, mert az ingyenesen frissített 10-nek más a termékkulcsa, mint amit eredetileg adtak a 7-hez.
2019. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor belevágok.
2019. jún. 9. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!