Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez a fekete csík a...

Miért van ez a fekete csík a képernyőmön (kép)?

Figyelt kérdés

ha egy programot elindítok, vagy netezek azok felületén nincs ott csak a sima képernyőn, de miért? már újra is indítottam egyszer de semmi

[link]


2010. júl. 8. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni a videókártyád driver-ét. Remélem tudtam segíteni
2010. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hogy kell frissíteni, elég ha csak vhol ráklikkelek arra ,h. frissítés v új programot kell letöltenem?

nem igzaán értek ilyen dolgokhoz

2010. júl. 8. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is letörlöd a régi drivert a vezérlőpultban. Utána felmész a gyártó hivatalos oldalára és ott megkeresed a te videókártya típusod (esetleg még szokták kérni hogy milyen oprendszert használsz) ha megvan letöltöd felrakod és kész. Ha nem megy add meg a kártya és az oprendszer típusát én meg elküldöm a linket honnan tod letölteni.
2010. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!