Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Debian-hez megéri? Bővebb lent.

Debian-hez megéri? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek Debian 9 mellé megéri SSD-t venni?

Jelenlegi álláspontom szerinttelepítenék rá egy apache szervert itthonra, de az HDD-ről is jól megy. Szerintetek?



2019. jún. 9. 22:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem mondani, hogy fut róla 8 Minecraft szerver is
2019. jún. 9. 22:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Napi használatú asztali gépbe én személy szerint már nem vennék HDD-t, szerverbe pedig nem vennék SSD-t. Nem írtad le, hogy mi az alapfunkciója a aszóban forgó gépnek.


Ha normál napi használatú gép, ami mellékállásban szerverkedik, szerintem mehet az SSD, ha viszont főállású szerver, amire csak néha lépsz be SSH-n vagy VNC-n, akkor fölösleges megbolygatni.

2019. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem megy szerver akkor átlagosan használom, de ha a szervert csináljuk a kkor akár 8-10 szerver megy. Fut róla non-stp egy ftp, egy apache. Ennyi.
2019. jún. 9. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeeverbe felesleges az SSD . Bár nekem van mert volt felesleges SSDm de annyi hogy gyorsabban frissit
2019. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az általad leírt szerverbe nem kell SSD, de azt állítani, hogy szerverekbe nem kell, az kicsit erős.


Csak otthonra, személyes használatra is vannak olyan rendszereim, amivel diszken meg is őrülnék.. :-)

2019. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Igazából nem gondoltam hogy veszek SSD-t, mert átálltam Windowsról, és úgy indul el a firefox a rendszeren, hogy abban benne van a boot idő is.
2019. jún. 10. 23:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Rekordja: 36,57másodper
2019. jún. 10. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy desktop-nak is használod? Akkor felülvizsgálom a válaszomat :-) Minden desktop-on jól jön az SSD..
2019. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!