Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fényképen lévő folt eltüntetése?

Kletyka kérdése:

Fényképen lévő folt eltüntetése?

Figyelt kérdés
Egy kép készült rólam, amin sajnos látszik a ruhámon kiáálló fonák (kötött pulcsi). Tudom, hogy a ps-ban van ilyen "blend" funkció (könnyen lehet, hogy nem ez a neve, csak ennek gondolom), de interneten valahogy nem lehet eltüntetni azt a foltot?

2019. jún. 9. 23:36
 1/3 tabaki ***** válasza:

Ha mindenáron online kell:

[link]

...de egyébként nem Photoshop kell hozzá, hanem gyakorlatilag bármilyen képszerkesztő. Itt egy kicsi, ingyenes és alkalmas:

[link]

Valószínűleg nem blend a funkció neve, hanem programtól függóen klónozó-, másoló-, javítóecset, vagy hasonló.

2019. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
+ Megnéztem Phoxóban, ott egyszerűen „klónozó”. A lényege, hogy az előzőleg Ctrl+balegérrel kijelölt helyről másolsz a rajzolás helyére. Így oda is normális, hihető képfelületet rakhatsz, szemben például valami átmázolási- vagy elmosási kísérlettel, amelyek rendszerint ordítóan pocsék eredménnyel járnak.
2019. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, letöltöttem a programot amit küldtél és jól működött. :)
2019. jún. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!