Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegek eltüntetése?

Pattanás utáni hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés

Nagyon régota tele van barnás rózsaszínes foltokkal a hátam, mellkasom, felkarom.

Nem tudom mit csináljak vele.

Napozás segít?

Sudocrem?

Nektek mi segített?

18/L



#krém #folt #pattanás #eltüntetés #heg #napozás #Sudocrem #pattanásoy bőr #pattanás hegek
2018. aug. 25. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Contractubex gél. Gyógyszertárakban vény nélkül kapható, ugyanilyen problémára vettem és nagyon bevált.
2018. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Kozmetikuspm adott krémet, kérj te is a kozmetikusodtól
2018. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
23%

ha barnább a bőröd akkor kevésbé látszódik.

fix megoldás: lézer vagy mélyhámlasztás

2018. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat. Lehet könnyebb otthonról név nélkül kérdést feltenni, de itt igen ritka hogy szakmailag helyes választ kapnál, főleg hogy egy orvosnak is látnia kell mielőtt gyógyszert adna
2018. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem nem sikerült de valami hegesedést gátló krém segíthet. Alkati dolog.
2018. okt. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
védd a naptól mindenképp.
2018. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az IPL is meg a lézer is tud rajtad segíteni. Próbáld ki valahol (pénz nélkül persze), ott ahol van rá lehetőség.
2018. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!