Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fiókot nyitottam a Facebookon....

Fiókot nyitottam a Facebookon. Igazolásként képfeltöltést kértek. Feltöltöttem és azt kaptam vissza, hogy kilétem igazolásáig nem tudok belépni az új oldalamra. Milyen eljárás ez és vajon meddig kell várni?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam egy párszor. Kapom a kódszámokat. Mindent végig csinálok, de a végén ugyanazzal a szöveggel utasít el. Mit tegyek? Hova forduljak? Hova írjak?
2019. jún. 10. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Várni kell.


Van ismerősöm, akinek 1 nap volt, van aki már vagy 3 éve várja a döntést!

2019. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megvigasztaltál!
2019. jún. 10. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
" Igazolásként képfeltöltést kértek" ez mit takar, ne haragudj de milyen képet kel feltölteni? nekem nem volt ilyen gondom, de volt olyan oldal ahol például az igazoláshoz a személyim fénymásolata kellett nem lehet hogy ide is hasonlót várnak?
2019. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3.-nak.


Arcképet és/vagy igazolvány másolatot is kérhetnek.


De konkrétan tudok olyat, akit elutasítottak, pedig 100%-ig eredeti, valós fotóját és majd később iratait küldte el!

2019. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tőlem egy valósidejű, rólam szóló fotót kértek - és én azt is töltöttem fel.

Visszaírtak, hogy a kép valódiságának kivizsgálásáig nem tudok a fiókomba belépni. Ennek már egy hete.

A kérdésem: HOL, milyen CÍM alatt tudom megreklamálni - sürgetni az intézkedésüket?

2019. jún. 12. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehol. :(
2019. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazad van. Nem találok elérhető címet.

Köszönöm a válaszokat is!!

2019. jún. 14. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!