Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Instagramon túltoltam az...

Instagramon túltoltam az emberek bekövetését (egyszerre akartam bekövetni az összes magyar hirességet) ezért az insta lebannolt. Hogyan tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés

2hete nem tudok senkit bekövetni. Likeolni tudok, kommentet írni tudok, követni nem tudok senkit két hete. Mit lehet ez ellen tenni?

Amit már próbáltam :

-jelenteni az instának

-48orát nem használni egyáltalán

-ujrainditani/ujratelepiteni


(Megfelelő, használható és bevált választ jutalmazom is) :) köszi!



2019. jún. 11. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaptál üzenetet róla? A Facebooknál régen 30 napos tiltások is voltak, várd ki ezt az időt is. Ha nem írtak időszakot, akár végleges is lehet. Hiába jelented nekik, a tiltás jogos volt mert megszegted a felhasználási feltételeket.
2019. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mi volt a megoldás?
2019. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék, vége már?
2019. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem shadowban volt. Egy ideig letilt, ha túl sok embert ki/bekövetsz, túl sokat kommentelsz, spamelsz, ilyenek.

Pár hét (nekem 14 nap volt) után rendbejön magától.

2020. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!