Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az outlineos...

Mi a velemenyetek az outlineos oldalakrol?

Figyelt kérdés
Ugy veszem eszre hogy egyre tobb instan az outlineos oldal es a tobbseguknek semmi tehetsege hozza de igy is tobb szaz/ tobb ezer kovetoje van. Ez meg nem is annyira zavarna ha nem minden 2. ajanlott profil egy ilyen csodavirag lenne(pedig nem kovetek ilyen fajta oldalakat) . Nektek mi a velemenyetek roluk? Esetleg van ilyen oldalatok?

2018. aug. 1. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi ez? Hallottam róla, de nem akarok addig véleményt formálni, amíg nem tudom, egyre gondolunk-e.
2018. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kivagott kepre huzogalnak par vonalat aztan kb ennyi. Ha rakeresel instan biztos kiad ezret.
2018. aug. 2. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor egyre gondoltunk. A művészetekhez legalább egy minimálisan konyító ember rá sem néz ezekre a "rajzokra". Viszont! valakinek tetszenek, és szeretik csinálni, ettől még nem kell leszólni őket. Egyszerűen csak tekerj tovább.
2018. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt csinaltam csak mar kezd beloluk “kicsit” sok lenni hogy mast se latok csak ilyen oldalakat. Nekem nem volt veluk addig bajom amig csak paran voltak de mostmar irritaloan sokan vannak😂🤦🏼‍♀️
2018. aug. 2. 18:57
 5/5 anonim válasza:
tudom hülyeség, de én letiltom az olyan fiókokat, akik szerintem irritálókat XD
2018. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!