Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lett korlátozva az...

Miért lett korlátozva az alkalmazáshasználatom? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap délután tiltották a Facebook és az Intsagram fiókomat, majd az alkalmazásokat sem tudtam használni. Ezt a levelet kaptam tőlük. Szia!



Felhasználási feltételeink bármilyen jellegű megsértése további következményekkel járhat a Facebook alkalmazás- és szolgáltatáscsalád általad történő használatát tekintve, korlátozás nélkül ideértve a felhasználói, adminisztrátori, fejlesztői és üzleti tevékenységeidet is.



A Facebook csapata

Segítsetek kérlek. Iphone 6s-m van, azon gondolkoztam csinálok egy új apple ID-t, az segítene, vagy magán a készüléken is tiltottak?



2019. jún. 12. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Felveszed a kapcsolatot a support-tal vagy rákeresel (esetleg angolul is) ki kapott hasonló jellegű levelet és miként oldódott meg a probléma.
2019. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel aztán sokat segítettél🤣 Ezeken túl vagyok, na mindegy. Még valaki?
2019. jún. 12. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Elnézést, bocsánatot kérek, hogy segíteni próbáltam és ötleteket próbáltam adni. Sem gondolatolvasói, sem telepatikus képességekkel nem rendelkezem, hogy tudhattam volna: "te már ezeken túl vagy".

Nem is merem mondani, hogy gépen is próbálj meg belépni, mert nem hiszem, hogy Apple ID-nek köze lenne Facebook-hoz, elnézést, lehet már létezik hogy e kettő össze van kötve és én vagyok tudatlan de még sohasem hallottam erről. Én még úgy tudomhogy e-mail címhez kötődik a Facebook nem Apple ID-hez.

2019. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pár éve regisztráltam Fb-re és 2 havonta lépek be, lehet ebből adódik, hogy nem adtam precíziós pontosságú választ, elnézést. Segíteni akartam csak ez motivált, ennyit tudok mondani.

Harmincas vagyok, bár a kor nem tudom ez esetben miért mérvadó.

2019. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki telefonját kölcsönkéred, illető kilép, megpróbálsz bejelentkezni, szerintem ez akkor sem fog menni, mert "központilag" tiltja, nem "készülékhez kötődően" - ezt arra írom, hogy új Apple ID létrehozásán gondolkodsz.

Egyébként lehet, hogy pár napig áll fenn a tiltás.

2019. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2019. jún. 12. 10:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott, méghozzá úgy ahogy gondoltam. Regisztráltam egy új apple ID fiókot majd gyári beállítások és kezdtem mindent előről
2019. jún. 13. 01:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek, én gondoltam rosszul a dolgot.
2019. jún. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ugyan ezt kaptam tegnap,pont a szülinapomon..és elvileg rengeteg ismerősöm is..mi ez?:D ugyan ezt az emailt,csak ugye ezt később vettem észre.Én alapból mikor kidobott messenger stb,kidobta,hogy:"megkell erősítenem a személyazonosságomat" rákatintottam,írta tovább,hogy levan tiltva a facebookom stb stb,lépjek contactba velük,és ott írta,hogy töltsek fel magamról ID-t. Hát elkapott az ideg:D valószínűleg jelenthettek,hogy kamu fb vagyok.Leírtam mindent ami kell magamról,küldtem a személyimet mindkét oldaláról és elküldtem.Majd jött egy automatikus gép üzenet pont akkor ahogy elküldtem,hogy hamarosan jelentkeznek majd ha új információ van stb.Majd egyszercsak észre veszem,hogy úgy van írva a jegy,hogy:Lezárva


Ismételten sík ideg lettem,elküldtem még1x az adatimat,reklamáltam,azóta nyitva van a jegyem..:D Utána vettem észre ezt az emailt.Ja ,és remélem abból nem lesz bajom,hogy Pl 3.nevemet nem használom fb-on,de személyin rajta van... ebbe,ha belekötnek,borzasztó nagy bajt csinálok,mert ezekre nem kötelezhetnek már.Lassan,de szépen beakarják kebelezni az embereket..ebbe nem megyek bele tovább


Ui:Rengeteg ismerősöm kapott most pont ilyesmi bannt:D mindenki új fb-al mászkál

2019. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!