Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Bekapcsolás után a gépem képernyője fekete, csak az egér látszik, de pár perc után elindul magától. Mi lehet a baja?

Tegnap is ezt csinálta, ma is.

A különbség annyi, hogy ma miután rendesen betöltött felugrott két parancsokon szerű fekete ablak, teljesen üresek.

A gép egyébként elég lassú, de megy, futtat minden programot. Bekapcsolás után kicsit lassan megy neki minden, de 5-15 perc futás után felgyorsul.

Korábban csinált már ilyet, pár napig zsinórban ugyan így indult, de “megjavult”. Utána gond nélkül ment. Azóta semmi sem változott a gépemen, mert a frissítések ki voltak/vannak kapcsolva.

Panda Dome-val illetve Avasttal is keresgéltem rajta vírusokat, de sehol semmit sem találtak.

Win 10-ről van szó. Windows elég rég lett utoljára újrarakva, keményen használva van.

1-2 héten belül valószínűleg újra lesz rakva, csak érdekelne, mi baja lehet illetve mit kezdhetnék vele addig is. Előre köszönök minden választ!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Windows, hiba, elundulás, újraindítás, lassú

jún. 15. 21:50  Privát üzenet  

A válaszok
Egy Malwarebytes-t én lefuttatnék, szerintem fog találni néhány dolgot.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 15. 22:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, hogy most valószínűleg nagyon hülyének fogsz nézni, de abszolút nem értek a gépekhez (mondjuk lehet, hogy ez elég egyértelmű volt eddig is)...

Ha nem nagy probléma esetleg el tudod mondani, hogyan is csináljam? :’)

# 2/4Időpont jún. 16. 00:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Visszaszívom; már rájöttem, hogy az egy program, amit eddig nem ismertem.

# 3/4Időpont jún. 16. 00:36 Privát üzenet
Farkas999 nevű felhasználó válasza:

Érdemes egy alapos takarítást és lemezkarbantartást csinálni. Továbbá nézd meg a feladatkezelőben az automatikusan induló programokat, mert nem biztos, hogy mindegyik kell. Nekem frissítés után csinál néha ilyeneket. Ahogy az előző írta a Malwarbytes is sokat segíthet

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 16. 09:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fel dobta a gepem a frissitest, ezutan befejezte azota fekete a kepernyo, nincs se eger se billentyu, mar probaltam 10szer ujrainditani mindent kihuzgaltam stb de meg mindig...
Pár napja vásároltam egy Gamer egeret Pontosabban ezt marvo m315 fekete eger És valamiért ídőközönként a Bal oldali gomb mikor klikkelek vele nem mindig reagál mi a megoldás rá?
SteelSeries Rival 100 fekete és fehér felületének csak szerintem más (ránézésre) a tapintása?
Csak fekete kép, és az egér látszik. Miért csinálja ezt?
Az mitől van hogy néha amikor elindítom a gépemet akkor nem tölti be az tálcát és az asztal csak egy fekete kép és az egér van?
Windows 10 bebootol, majd megáll egy fekete képernyővel és csak az egér látszik. Mi lehet a baj?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!