Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A továbbtanuláshoz kell/szüksé...

A továbbtanuláshoz kell/szükséges laptop?

Figyelt kérdés
Mindig élt a fejemben egy kép hogy az egyetemhez kell egy laptop. De most, hogy elérkezett az ideje elbizonytalanodtam. Mindig is PC-m volt, jobban is szeretem azt. Aztán megnéztem az árakat. Jót akarok venni, olyat amit hosszabb távon is használhatok és ezen a szinten sokkal olcsóbban kijönnék egy legalább ilyen jó PC-vel, csak ugye azt nem lehet hordozni. Szükség van e egyáltalán laptopra az egyetemhez? Mert máshova nem hinném, hogy kéne laptop és akkor maradhatnék a PC-nél.

2019. jún. 23. 15:53
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
milyen szak?
2019. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gazdálkodás és menedzsment
2019. jún. 23. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan szak, ahol kötelező még szerintem. Legalábbis nálunk progon se volt belőle gond, a termekben mindig volt annyi gép amivel épp meglehet lenni, persze a saját laptop sosem hátrány, mivel nem kell másolgatni, küldözgetni a dolgokat, azok egyből ott vannak nálad.

Jegyzetelni simán meg még mindig egyértelműen a papír és a toll a jobb megoldás, pláne matekot.


Ha mindenképp szeretnél egy laptopot, biztos ami tuti, akkor nézhetsz akár már 30-50 között jó állapotú üzletit is, vannak olyan boltok amik kifejezetten foglalkoznak ilyen laptopok újra eladásával.

2019. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!