Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

A továbbtanuláshoz kell/szükséges laptop?

Mindig élt a fejemben egy kép hogy az egyetemhez kell egy laptop. De most, hogy elérkezett az ideje elbizonytalanodtam. Mindig is PC-m volt, jobban is szeretem azt. Aztán megnéztem az árakat. Jót akarok venni, olyat amit hosszabb távon is használhatok és ezen a szinten sokkal olcsóbban kijönnék egy legalább ilyen jó PC-vel, csak ugye azt nem lehet hordozni. Szükség van e egyáltalán laptopra az egyetemhez? Mert máshova nem hinném, hogy kéne laptop és akkor maradhatnék a PC-nél.

Keress kérdéseket hasonló témákban: PC, laptop, továbbtanulás, szükséges, drága, egyetem, főiskola

2019. jún. 23. 15:53  Privát üzenet  

A válaszok
Gugu Gabor nevű felhasználó válasza:

milyen szak?

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. jún. 23. 16:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gazdálkodás és menedzsment

# 2/3Időpont 2019. jún. 23. 17:06 Privát üzenet

Nincs olyan szak, ahol kötelező még szerintem. Legalábbis nálunk progon se volt belőle gond, a termekben mindig volt annyi gép amivel épp meglehet lenni, persze a saját laptop sosem hátrány, mivel nem kell másolgatni, küldözgetni a dolgokat, azok egyből ott vannak nálad.

Jegyzetelni simán meg még mindig egyértelműen a papír és a toll a jobb megoldás, pláne matekot.

Ha mindenképp szeretnél egy laptopot, biztos ami tuti, akkor nézhetsz akár már 30-50 között jó állapotú üzletit is, vannak olyan boltok amik kifejezetten foglalkoznak ilyen laptopok újra eladásával.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2019. jún. 26. 17:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdvözletem. Az lenne a dolog, hogy lehet megtudni milyen típusú a laptop. Egy Compaq"valami" laptoppal rendelkezem, nem tudtam megnézni, pedig a driverekhez szükséges volna a...
A laptopom újonnan néha véletlenszerűen kikapcsol, amikor töltés nélkül fut, illetve telepcserét ajánl (bár ezt nem írja ki mindig). Tényleg szükséges lenne venni egy újat?
Asus laptophoz, ami rendelkezik icecool technológiával, szükséges még laptophűtőt is venni?
Vettem egy új laptopot win8-al. Szeretnék feltenni rá vírusirtót, s minden egyéb alkalmazást, ami szükséges. Valaki segítene benne, hogy miket?
Tönkre ment a laptop töltőm kábele ami a 230-ból jön. Oda szükséges 3 eres kábel, vagy a test nem szükséges hozzá? Több töltőnél látom, hogy csak 2 eres kábel van, ezért...
Műszaki egyetemre feltétlenül szükséges a laptop vagy vehetek számítógépet is?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!