Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet Asus Vivobook S15...

Hol lehet Asus Vivobook S15 laptopot rendelni mennyei zöld színben?

Figyelt kérdés
Interneten szeretnék rendelni egy ilyen, fent említett laptopot, de mindenhol csak egyéb színekben találom. Én ragaszkodom ehhez a mennyei zöld árnyalathoz, de eddig ahol valami véletlen folytán találtam is ilyen színűt, ott már nem volt készleten. De sajnos nem igazán gyakori ez a szín, na de a több szem többet lát elv alapján teszem fel ezt a kérdést. Esetleg nem futottatok bele valamilyen oldalon ebbe a típusú és színű laptopba?

#rendelés #oldal #laptop #Asus Vivobook S15 #mennyei zöld
2019. jún. 24. 18:14
 1/3 szántóvető ***** válasza:
nem,mostanában nem állt szándékomban vásárolni asus vivobook s15-öst mennyei zöld színben.ráírál a webshopokra?egyik sem tud beszerezni?
2019. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem is érdekelne, én is ebben a színben szeretném, de ahogy látom, Magyarországon ez valamiért nem kapható...Jó lenne legalább azt tudni, elérhető lesz-e valamikor, lesz-e készleten, vagy ne is várjam...
2019. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Marad az ebay/amazon és a felár...
2019. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!