Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért megy folyamatosan a...

Miért megy folyamatosan a laptopom ventillátora?

Figyelt kérdés
Már amikor bekapcsolom és még meg se nyitok semmilyen programot,már elkezd hűteni elég erősen. Ki lett tisztítva most délután a hűtője,de ugyanúgy csinalja. Lehet hogy szoftveres hibája van vagy ez csak ventilátor gond lehet ?
2019. jún. 24. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Asus laptop kb. 6 éves...
2019. jún. 24. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Bazz... -.- Melege van. Szerintem neked is.
2019. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem csinálta ezt mindegy milyen idő volt .. és elég hangos is
2019. jún. 24. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Hello! Ha még aktuális a kérdés akkor mondom!

Valószínűleg tönkre ment a ventilátort működtető szenzorok valamelyike. Főleg régebbi laptopoknál sokszor előfordul az ilyesmi, és a tiéd a 6 évével bizony réginek számít!

Ezt sajnos szervíz nélkül nem úszod meg!

2019. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Vagy még ami valószínűbb hogy maga a ventilátor romlott el, de mint mondtam szervíz nélkül így sem úszod meg.

Illetve bármelyik lesz a kettő közül kifejezetten zsebbe nyúlós lesz a dolog...

Ez már csak ilyen.

2019. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is arra gondoltam, hogy cserélős lesz. A héten mindenképp elviszem szervízbe, először itt helyben egy ismerősnek adtam oda, aki kitisztította,de nem járt sikerrel,meg BIOS-t is frissített, amit nem értettem,miért szükséges, majd közölte, hogy fogalma sincs mi baja a gépnek,pedig informatikus... Én egy percig nem gondoltam, hogy szoftverileg lenne hibás,de az már mindent mondott... Laikusan nézve is inkább mechanikai..De legközelebb ha ilyen lesz egyből viszem szervízbe, nem adom oda ilyen helyi "informatikusnak mondom magam"-féle embernek. Nem tudod esetleg, hogy mennyibe kerül egy ilyen csere? Típusonként más vagy ezt is szerviz válogatja, ki mennyit kér?
2019. júl. 2. 08:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Szintén az előző vagyok!

Ha csak ventilátor csere akkor nagyjából

6-7 e forintból megúszod, plusz munkadíj ami legfeljebb 3-3500 forint szóval ha csak ventilátor csere akkor jó esetben 10000 Ft körül lesz a szervízelés. Ha van a szenzorral is baj akkor jön a hideg zuhany mivel akkor munkadíjjal együtt akár 30000 Ft-ig terjedő is lehet a szerelés!

De ez típus és persze nagyon is szervíz függő, lehet hogy néhány ezerrel olcsóbban vagy akár néhány ezer forinttal drágábban csinálják meg.

Először javaslom írj egy emailt a hivatalos márkaszerviznek hogy ott megcsinálják-e ezt a régi gépet!

2019. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszaidat!
2019. júl. 2. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!