Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki milyen okal vásárol külföld...

Ki milyen okal vásárol külföldi kereskedelmi oldalakról?

Figyelt kérdés
Például amazon.com,alibaba cégcsoport oldalai,wish.com,ebay.com, és még sok másik oldal?

2019. jún. 27. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan termékek vannak ott, amiket Mo-n nem lehet kapni vagy csak sokkal drágábban.
2019. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok cuccot töredék áron megkapok így, ami meg drága, az itthon gyakorlatilag beszerezhetetlen (gondolok itt főleg a pótalkatrészekre).
2019. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem valamit külföldről, nem számtech cuccot, azon okból, mert itthon nem volt beszerezhető.

Műszaki cikkeknél ilyenkor a gariztatás az, ami problémás tud lenni.

2019. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mer ott nem kell kifizetned a felárat, hogy a magyar kisvállalkozó minden évben megvehesse a legújabb x6-os béjjemvéjét!
2019. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fentiekről mondjuk pont nem szoktam, mert mondjuk az amazon kivételével egyik sem tartozik nálam a megbízható kategóriába (wish és alibaba különösen nem).


De alapvetően két dolog miatt. Vagy nem is lehet beszerezni másképpen (pl. szoftver - Steam, Origin, Microsoft Store, Apple stb.), vagy mert itthon körülményesebb az online beszerzés (csak futárnál fizetés, csak kp-s fizetés, nincs házhoz szállítás, vagy irreálisan drága, nincs raktáron, 2-3 hét stb.).

2019. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Postán dolgozom. Naponta látom mik jönnek külföldről. 75%-ban olyan cuccok amik itthon is kaphatók, csak ott 500Ft-al olcsóbb. ennyi...
2019. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ki melyik oldalról szokott?

2019. jún. 30. 11:16
 8/9 anonim válasza:
Anno egy HP laptopot vettem USA-ból 1 hét alatt megjött, és majd fél áron vettem meg, mimt amennyibe itt Magyarországon került akkoriban. Legalábbis én jó áron kifogtam, majd mikor fél évvel később eladtam, akkor kerestem rajta 40 ezret.
2019. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebay, Gearbest, Tomtop, Banggood.

Sokkal olcsóbb mint itthon, vagy nincs.

2019. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!