Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Philips, BenQ monitor vagy...

Philips, BenQ monitor vagy Asus jobb játékra?

Figyelt kérdés

24 inches és 60cm szeretnėk venni philipsből van 2 szériás E meg V amik beleférnek a keretben :E szériás 24" Philips 246E9QDSB vga , dvi , hadmi és felhallgató , 24" Philips 246E9QJAB vga , hdmi , display port fejhalgató + hangszoró beépitve

V szériàs : 24" Philips 243V7QDSB vga , dvi , hdmi , fejhalgató , 24" Philips 243V7QJABF vga , hdmi , display port + hangszoró beépítve és ugye IPS a panel az E szeriásé ultra wide color és és amd fressync technológia de nem tudom nvidia kártyával gtx 1050ti , megérné ezt választani , forumokon utánanéztem elvileg megoldbató de a V széria is jól éz ki.

Benq : 24" BenQ GW2470HL 2 hdmi es 1vga és fejhallgató ebbe a modelbe mire lehet jó a 2 hdmi ?

24" BenQ BL2480 vga , hdmi , diplay port + beépítet hangszoró

24" ASUS VA249HE vga , hdmi

24" ASUS VP249H vga , hdmi , hangszoró

De panelben a BenQ VA technologiát alkalmaz de jobb az IPS től vagy játékra VA paneles vagy IPS ?

Illetve ha van már hangszóróm ami jó minőségi 10000ft os árkategoriában genius SP-HF 800A 2.0  akkor érdemes azta plusz 5000-10000ft felárat kifizetni hogy legyen a monitorban is ?

És ha van a monitorban meg ha van kűlőn az alaplapra csatlakoztatót normális 2db hangfalas hangszóróm akkor a kettő egyszere nem akadna őssze , játéknál , filmnézésnél ? De én afelé hajlók ha van 10000ft os hangfalam ami szerintem közép felső kategoriában van akkor minek legyen kűlőn a monitorban is ?

De márkában melyikel járnék jobban ?


2019. júl. 2. 03:20
 1/2 anonim ***** válasza:
AOC való inkább játékra
2019. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A VA sem rossz, de az IPS jobb. Nekem már nem is kellene más panel. A VA-nak jobb a feketéje, az IPS-nek jobb a színe. Válaszidő nem mérvadó, mert hiába nagyobb az IPS válaszideje, de ott nagyjából állandó a válaszidő, míg a TN és VA esetén a szürke-szürke átmenetet adják meg, ami a legrövidebb idő és más színek esetén nagyobb lehet.


Mellesleg az imput lag sokkal fontosabb, mint a válaszidő (főleg játéknál), nomeg egy 5ms és egy 8ms válaszidő között nem veszed észre a különbséget, mert nem olyan gyors az emberi szem!

2019. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!