Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zárolt microsoft fiókot...

Zárolt microsoft fiókot (windows 8.1, laptopon) hogy lehet feloldani, kikapcsolni, törölni, újat készíteni, stb? Bekapcsolásnál ez fogad"zárolta a fiókját". A jelszavammal be tudok lépni. Aztán 5-10 másodpercem van és kapcsol a gép magától.

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 05:49
 1/2 Fsms ***** válasza:
amikor létrehozod a fiókot akkor tudsz generálni egy biztonsági kulcsut egyflash drive ra. Ha ez meg van akkor könnyen vagy az admin fióból tudsz resetelni, persze ha nem azt zároltad. ha semmi nem megy akkor kénytelen leszek újra húzni a gépet....
2019. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítok.Egyidejűleg jött a két probléma (hogy kilép bekapcsolás után 5-10 másodpercel a gép és a másik,hogy azt írja ki,hogy "zárolta a fiókját" ).Már gondoltam sok mindenre,pl túlmelegedésre,alkatrész hibára,vagy hogy megnyomtam a zárolást véletlen,vagy kitiltottak valamiért a fiókomból.Viszont azóta újra raktam a windowst már többször is(új felhasználó névvel fiókokkal).És mind a két probléma megmaradt.Hogyha a biosba belépek,akkor viszont nem kapcsol ki a gép addig,amíg ott vagyok bent.Valaki segítsen légyszives,mert már idegbajt kapok.
2019. júl. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!