Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítő nem...

Windows 10 telepítő nem nyílik meg. Mi okozhatta ja?

Figyelt kérdés

Frissen készítettem egy telepítőt pendrive-ra a rufus segítségével. Az asztali pc-met tökéletesen újrahúztam vele és teljesen jól működik. A laptopom amin win 10 volt már nem hajlandó felállni 1 napja mert előjön a :( típusú kék halál és mikor az op. rendszer elindulna. Úgy voltam vele már ráférne egy újrahúzás és ugyanazt a pendrive-ot alkalmazva a bios-ban első helyre állítva a boot menüben elindítva a gép fogja és a pendrive-on nem az install menu nyílik meg hanem fogja és arról próbálni felállni?!? Azóta a pendrive-ot formáztam és megint ráraktam a win 10 telepítőjét de semmi.

Állításomat azzal tudom igazolni ,hogy mikor a kék halál jött akkor kihúztam a pendrive-ot ,hogy megfújjam és lecsapott a laptom(nem keletkezett kár) és innen tudtam meg ,hogy a pendrive-ról akkor felállni.

Tudna valaki segíteni?



#USB telepítő #win 10 telepítő
2019. júl. 6. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a telepítő uefi módban van, és a laptop pedig nem, akkor ez szokott lenni. Biosban be lehet állítani, ha be.
2019. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt, 20 percig írta hogy 'Windows 10' (az a kék felirat az elején), utána jött az a r0hadt márciusi update (nem valami jó) : updateltem és utána elindult.


#1: frissítsd a windowsodat

#2: lehet, hogy nincs elég hely hogy elinduljon a telepítő

2019. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!