Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem látja a Windows 7 telepítő...

Nem látja a Windows 7 telepítő a HDD-t, miért?

Figyelt kérdés

Egyszer újratelepítettem a gépem (kb 2 éve) mert lassú volt és most is újra szeretném telepíteni de nem látja a telepítő a HDD-t.Miért van ez? Attól is lehet mert a HDD kondíciója 70%-os?


+A gép leállásakor kb 1 másodpercnyit csippan 1 et.


2019. jan. 12. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet attól, hogy nem jó a HDD kondíciója, de mit jelent az, hogy nem ismeri fel? Drivert kér?

Ez akkor fordulhat elő ha USB-ről telepítesz és 3.0-t használsz, vagy (újabb gépeken) nem GPT/UEFI telepítőt használsz, hanem MBR/BIOS-t (Rufus-ban állítható).

2019. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen drivert kért, de mindegy veszek új hdd-t mert szerintem rossz, menet közben lefagy a gép és a hdd csipog meg kattog (kihallgattam) :)
2019. jan. 12. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
De akkor már SSD-t vegyél, sokkal gyorsabb lesz tőle a rendszer (persze valami Pentiumos/Celeronos gépen mondjuk 2 GB RAM-al nem sokat segít).
2019. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kb annyi a gép 3gb ram, core 2 (Medion akoya p7300d) a gép neve nem valami jó gép
2019. jan. 13. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen azért segítene valamennyit.
2019. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!