Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet e egérpadot úgy elvágni,...

Lehet e egérpadot úgy elvágni, hogy az ne sérüljön?

Figyelt kérdés
[link] erről lenne szó, a hosszából szeretnék levágni

2019. júl. 6. 15:00
 1/8 Szirty ***** válasza:
33%
Maga a beavatkozás azonos a sérüléssel...
2019. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
69%
Bámulatos, hogy milyen egyszerű szavakkal lehet teljesen érthetetlen kérdést föltenni.
2019. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bámulatos, hogy mennyire kötekedőek az emberek itt :)
2019. júl. 7. 16:35
 4/8 Szirty ***** válasza:
Szerintem csak rosszul tetted fel a kérdést...
2019. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Esetleg vágd le a sarkát ollóval és nézd meg foszlik-e.

Valószínűleg műszála szövet borítja. Egy kis óvatos hőlégfújózás lezárhatja a szövetet.

A franc se tudja a kép alapján megmondani miféle anyagból van...

2019. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:

„Bámulatos, hogy mennyire kötekedőek az emberek itt :)”

Hát, ez csakugyan szmájliért kiáltóan tréfás megjegyzés volt... Tőlem sem idegen, hogy néha irdatlan hülyeséget kérdezzek vagy szóljak hozzá, de ha erre valaki figyelmeztet, akkor nem fogom őt kötekedőnek titulálni, még kevésbé lepontozni. A minimum, hogy ilyenkor az illető segítségét megköszönve igyekszem minél előbb orvosolni az idétlenségemet -- mellesleg ez nagyon is egybevág a saját érdekeimmel. Lehet, hogy a te szemléleted eltér ettől, de már a puszta praktikum oldaláról nézve is fölmerül: Ha neked nem fontos érthetően föltenni a kérdést, akkor mire vársz választ egyáltalán? Mindenesetre fogj egy sniccert, aztán próba-szerencse.

2019. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy mi miatt bugyuta, vagy rosszul fogalmazott kérdés? Elhiheted, átgondoltam többször és nekem úgy tűnt, hogy ez így jó, de mondd meg hogy mi a nem érthető benne és akkor ezt legközelebb figyelembe veszem :)
2019. júl. 7. 23:03
 8/8 tabaki ***** válasza:
Például definiálhatnád, hogy miféle sérülésre gondolsz. Anélkül ugyanis az ez esetben méltatlanul leminősített Első kis poénja továbbra is érvényes, maga a levágás is sérülés. Ha jól látom, ez az egérlap egyszerűen egy textil-gumi kompozit -- beépített érzékelők, zselé, vagy egyéb rafinériák nélkül (ezt az olcsósága is valószínűsíti) --, alighanem eleve közönséges kivágószerszámmal készült. Ez nyilván házilag ugyanolyan értékű megoldásként leutánozható sniccerrel vagy akár ollóval. A nagy képek szerint egy habgumi rétegre ragasztott hétköznapi szövetről van szó, ennek alapján teljesen mindegy, hol van elvágva, a ragasztó ugyanúgy megtartja, mint a mostani szélén. Ha ennek ellenére még tartasz mondjuk a textil kirojtosodásától, a finoman szólva is gorombának tűnő hőlégfúvós összeolvasztás helyett javaslom, hogy óvatosan kend át a peremét valami hígított diszperziós ragasztóval. Azonban szerintem ez is csak fölösleges túlbiztosítás, a képek semmi effélének a szükségességéről nem tanúskodnak.
2019. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!