Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennél a laptopnál mi a hiba...

Ennél a laptopnál mi a hiba hogy, , csak, , ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Ilyen árban épp hogy találni 8GBrammal a gépeket, ez pedig 12-vel van. A proci nekem megfelel, és a többiben is ilyen van, az I5 sokkal drágább. Mindenképp 14-es képernyőjű gépet keresek, nagyobbat nem szeretnék. Nagyon megtetszett, de fura h 12 GB rammal adják ebben a kategóriában.


[link]



2019. júl. 10. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhogy nézem, ebben is 8GB van.
2019. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Természetesen rosszat linkeltem, mert az is nézegettem. Bocsi


Erről a gépről van szó:


[link]

2019. júl. 10. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez meglepő volt, mármint, hogy I3-as gépet árulnak 230-ért? :O annyiért már egy jobbat is kaphatok


8GB legtöbb esetben elég, mire kell 12? ott már lehet a proci vagy az integrált videókártya lesz kevés/lassú

2019. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

230ért tenyleg jobbat kapni, de amit linkeltem az 199 990ért van.

Forza horizon 4et akarok rajta futtatni. Van xboxom, azon jatszom, de ha utazom akkor jo lenne laptopon is jatszani. 8is elég lenne, de 5000el dragabb a 12es, igy szerintem megéri. Kb 3-4 hetente lenne csak jatszva rajta, tudom h grafikus kartya nem a legjobb hozza, de mint irtam csak masodlagos lenne az xbox mögött. Meg nem par evre veszem, mostani laptopom kerek 10 éves, cserelve nem lett semmi es meg minden működik rajta, csak mar megérett a cserére.

2019. júl. 10. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor ezt a gépet ne vedd meg!

Gépigény:

[link]

GPU összehasonlítás:

[link]


kevés lesz hozzá az a GPU


mondjuk ha lehetséges opció, 200-ból már jóval erősebb gépet tudsz összerakni, de szerintem videókártyás laptopok közül is tudsz jobbat, igaz az 15.3-as lenne inkább

2019. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például a gagyi ház. Esetleg nem hivatalos forgalmazásból származik. Ha gariztatni kell majd, jöhetnek a meglepetések.
2019. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!