Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt a laptopom?

Figyelt kérdés

Idén volt 3 éves, asus laptop.


Lassú, a feladatkezelőben a lemez 100% használaton van, folyamatosan.


Ha rákattintok bármelyik mappára az asztalon akkor az összeset kijelöli és megnyitja, akkor is ha touchpadon és ha sima egérrel csinálom.


Lehet vírus is van rajta.


Ezeket egy sima újratelepítés megoldaná? Vagy felesleges szervízeltetni?



2019. júl. 14. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körben telepítsd újra.
2019. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az én Acer laptopom már 6 éves múlott és ennek is rossz szokása csinálni, hogy időnként belassul, azt írja tele van az egyik merevlemez (amikor kb félig kéne lennie) és nekem is 100% használatot ír. Ilyenkor elviszem szépen a szervíze, és ott csinálnak vele valamit. Kb félévente szokott előfordulni (a prénium vírusírtó ellenére...) így rendzseresen szoktam hordani, de kb 3.000-4.000 ft-ot fizetek, az meg simán megéri ilyen időközönként, ha cserébe használhatom tovább a gépemet. Mondjuk én vidéken lakok, nem tudom te egy ilyen "rutin" takarításért mennyit fizetnél.

Ez a mappa kijelölős dolog elég érdekes. Szinte biztos hogy vírus van rajta.

Szerintem érdemes lenne elvinned szervízbe, mielőtt rosszabb lesz a helyzet és még többet kéne érte fizetned, vagy valamid eltűnne róla!

2019. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!