Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom win 10 home...

Hogyan tudom win 10 home oprendszeren beállítani a képernyőn, hogy teljes képernyős módba jelenjen meg mindig? Jelenleg a jobb és bal oldalon fehérség van és a weblapok csak középen vannak.16:9-es monitorom van.

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Felbontás.

Gépház/kijelző

Kiválasztod az ajánlott felbontást. Ha nem jó az ajánlott, akkor gond lehet a videokártyával, frissítsd, addig meg találd meg a legjobb felbontást.

2019. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. és a pendrivet biztonságosan hogyan tudom eltávolitani? sajnos nem ismerem az op rendszert hosszú időn keresztül win xp-t használtam. Tegnap óta van ez a gép meg. Illetve ennek a win home-nak lehetséges a start menüjét egyszerűbbé tenni hogy ugy nézzen ki mint az xp?
2019. júl. 17. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak programok amivel megváltoztathatod a Start menüt, pl az OpenShell:

[link]

2019. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pendrive eltávolítása ugyanúgy megy, mint a korábbi win-eknél: a jobb alsó sarokban találsz egy kis pendrive ikont amire ha ráviszed az egeret azt írja, hogy "hardver biztonságos eltávolítása és adathordozó kiadása" erre bal gombbal rákattintasz és aztán az adathordozóra amit el akarsz távolítani. Amikor megjelenik, hogy biztonságosan eltávolítható, akkor kihúzhatod.
2019. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!