Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha belépék telón a google chrome-ba, akkor angol híreket hoz fel, hogy lehetne megoldani, hogy magyar híreket hozzon fel?

Átállítottam a telómat(androidos), hogy be legyen kapcsolva az asszisztens, de a helyet is meg a nyelvet is a google-on belül visszaállítottam magyarra. Mit csináljak, hogy magyar hírek jöjjenek fel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Google, Chrome, magyar, magyar magyarra

júl. 18. 22:14  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Át lehet állítani az ALT+ Shiftet (angol-magyar változtatása) egy másik gyorsgombra, esetleg törölni?
Ezt hogy csináljam? (egy billentyűzetes appról van szó)
Az angol 'file options' pontosan mi a magyar windows rendszerben? Sürgős!
A számítástechnika történéről szeretnék olvasni. Tudtok ajánlani magyar és angol nyelvű könyveket, honlapokat melyek tudományos igénnyel íródtak? Nagyraértékelem ha többet ajánlasz! :-)
Nem rég telepítettem a gépemre a Windows 8.1 Pro oprendszert és nem tudom hogyan kell átváltani magyar billentyűzetről angolra, régebben Win7-em volt ott müködött a bal alt+ bal...
Hogyha én a Geek -ról rendelek telefont vagy tabot abba milyen nyelv lesz mikor bekapcsolom? Van benne magyar is? Vagy csak angol?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!