Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt hogy csináljam? (egy...

Ezt hogy csináljam? (egy billentyűzetes appról van szó)

Figyelt kérdés

naszóval letöltöttem ezt a telefonomra:


[link]


és itt amikor beállítottam h ez legyen a billentyűzetem,akkor anol billentyűzetre adta be a billentyűzetet aza h a z és az y betű fel van cserélve!viszont enem ez zavar,és amikor átállítottam ugy h csak a magyar legyen azaz az angolt kiikszeltem akkor nem olyan rendes angol formájú lett a billentyűzet hanem lettek ilyen mellék betűk is pl é,a,ű,ú,ó és ugye ezek is ilyen külön kis keretben vannak mint pl az a,b,c betűk ami ugyszint nem jó mert meszoktam h nem sok ilyen kis keret van ott hanem ugy,h az anol verzióban volt az előző billentyűzetem,csak az y és a z betű nem volt felcserélve szóal ugy jó volt,és amikor rányomtam az a betűre hisszan akkor megjelentek a további lehetőségek h á betűt stb, írhatok helyette!namost hha a portgált is bekapcsolom akk meg van ez,az ékezetes h ha rányomok,és nincs külön kicsi keretben hanem amit leírtam h ráányomok az a betűre és ott vannak a lehetőségek,csak abban az volt a baj h ugyan ugy fel volt cserélve!:(


Kicsi összefoglaló:

-az angolnál:minden jó,kivéve,h fel van cserélve a z és az y betű

-a magyarnál:nincs felcserélve,de viszont ott vannak azok a külön keretben lévő ékezetes betűk

-a portugálnál:minden jó,csak fel van cserélve a z és az y betű

szóval nem tudja valaki nekem megmondani h h tudnám beállítani azt,h olyasmi legyen mint az angol billentyűzet és ne legyen felcserélve az y és a z betű (azaz alul legyen az y felül meg a z betű) és h amikor rácsomok az a betűre,akkor ott legyen a további lehetőség,h á-t is tudjak írni?Azaz az egészet összevetni?


Nagyon szépen köszönöm annak,aki végig olvasta,és tud segíteni!Kérem h trollkodók,vagy akik nem tudják azok ne írjanak!Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítségeket!:)



2018. dec. 14. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
QWERTZ kiosztás kell neked, ha ilyen nincs, akkor vagy kompromisszumot kötsz, vagy használsz valami vállalhatóbb billentyűzet appot, mint például a Gboard.
2018. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!ez egy app QWERTZ?vagy ezt ott is megtalálom,ami nekem le van töltve?
2018. dec. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!